Email: registrace
Heslo:
Začátek.cz:
  • 10 let historie projektu
  • 1 000 000 zobrazení inzerátů/měsíc
  • přes 200 tisíc uživatelů

Vložit inzerát
zdarma

Práce

nabídka | poptávka

Ostatní

BRIGÁDA - peníze na ruku hned po práci

Okresy: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Rokycany, Tachov

Tento inzerát již není aktuální, pravděpodobně z důvodu prodání nabízeného předmetu.

Dílny Zdravotně Postižených
HLEDÁTE ZAJÍMAVOU BRIGÁDU NA VÍKEND A POTŘEBUJETE VÝDĚLEK NA RUKU !? NABÍZÍME NÁSTUP IHNED PLZObchodní společnost podporovaného zaměstnávání osob se zdravotním postižením a rozvoj neziskových organizací se zaměřením na zakázkovou výrobu a prodej výrobků zdravotně postižených spoluobčanů v neziskových organizacích,hledá do dvojic dívky ve věku 18-25 let, pro realizaci stánkového a pochůzkového prodeje (výr.Chd)v obch.centrech a na frekventovaných místech vašeho města. Nabízíme slušný výdělek až 6 Kč/ks a mzdu po skončení práce na ruku. Brigáda je vhodná i pro maminky na MD,absolventy a nezaměstnané ve věku do 25 let.
I Vy můžete svou činností podpořit naši snahu o lepší život zdravotně postižených spoluobčanů prodejem jejich výrobků.

Požadujeme:
věk min.18 let,spolehlivost, ochotu pracovat o víkendech,čas.flexibilitu,spolehlivost,pracovitost, ochotu cestovat,slušné vystupování a nástup ihned!!!

Náplň práce:
Prodej drob.plast.a keramických výrobků v rámci Vašeho města.

Nabízíme:
zajímavý provizní systém 600-900 Kč/den
možnost dlouhodobé spolupráce
mzdu po práci na ruku

V e-mailu uvádějte:
-Jméno a příjmení
-věk
-tel.kontakt
-bydliště
-lokalitu práce
-možný datum nástupu
Odměna: 600-900 Kč/den.
Pracovní úvazek: brigáda
Lokalita práce: Plzeňský
Adresa práce: Plzeň.Klatovy,Rokycany,Domažlice
Délka trvání: do 3 měsíců

Zdeněk Černý
ravic@seznam.cz
cena: 600 Kč
vloženo dne: 06.04.2010